سخن بزرگان

فرانسوا ولتر :

سعادت مثل هر فضيلتي از دو چيز به وجود مي آيد، صرفه جويي و كوشش.

اموجی‌ ها و استیکرهای متحرک در آیفون با اپلیکیشن Emoji>

اموجی‌ها و استیکرها یکی از بخش‌های جدانشدنی در گفتگوهای متنی هستند به طوری که بسیاری از کاربران حرف‌ها و احساسات خود را به جای کلمات، با اموجی‌ها توصیف می‌کنند. این شکلک‌ها در بین کاربران به قدری جا افتاده‌اند که برخی مواقع شاهد آن هستیم که توصیف احساس با هیچ کلمه‌ای شدنی نیست و فقط و فقط اموجی‌ها یا استیکرها هستند که می‌توانند بهترین منظور را به شخص مقابل برسانند. گفتگوهای متنی نیز با وجود آنکه علائم نگارشی در آن چندان حائز اهمیت نیستند در برخی اوقات منظور را به طور کاملا متفاوتی به شخص مقابل می‌رسانند به طوری که اگر در یک شوخی ساده اموجی خنده را وارد نکنید ممکن است طرف مقابل شوخی شما را کاملا جدی برداشت کند و مشکلات متعددی در این زمینه پیش بیاید. این اموجی‌ها و استیکرهای محبوب و دوست‌داشتنی معمولا در تمام اپلیکیشن‌های گفتگوی آنلاین حضور دارند اما با این حال هنوز هم اپلیکیشن‌هایی وجود دارند که فاقد استیکرها و همچنین مجموعه کامل اموجی‌ها هستند که این موضوع کاربران را با محدودیت‌های بسیاری در زمینه‌ی ارسال آن‌ها مواجه می‌کند. برای مثال همین چند وقت پیش اموجی‌ها آپدیت شدند و ده‌ها اموجی جدید به آن‌ها اضافه شد که در نسخه‌های قدیمی‌تر iOS و همچنین اپلیکیشن‌ها وجود ندارند.

Emoji اپلیکیشنی جالب برای گوشی‌های آیفون است که به کمک آن می‌توانید سری کاملی از اموجی‌ها و استیکرهای متنوع را به گوشی خود اضافه کنید و گنجینه‌ی اموجی‌های خود را بیش از پیش تکمیل کنید. مهم نیست که نسخه‌ی iOS شما چند باشد یا اپلیکیشن مورد نظر شما اخیرا بروزرسانی شده باشد یا خیر، چرا که Emoji یک کیبورد کامل از اموجی‌ها و استیکرهای جذاب در اختیار شما قرار خواهد داد که می‌توانید از آن‌ها در هر جای گوشی، از پیام‌های اینستاگرامی گرفته تا گفتگوهای متنی استفاده کنید. این اپلیکیشن که به صورت یک کیبورد در خدمت شما خواهد بود صدها اموجی مختلف را در دسته‌بندی‌های جداگانه به شما نمایش می‌دهد و علاوه بر آنکه به آرشیو کامل و به‌روزی از اموجی‌ها دسترسی خواهید داشت می‌توانید با استفاده از دسته‌بندی‌های موجود نیز به طور سریع‌تری اموجی‌های مورد نظر خود را پیدا و ارسال کنید. علاوه بر اموجی‌ها استیکرهای انیمیشنی جذاب و متنوعی نیز در این کیبورد منتظر شما هستند که می‌توانید با ارسال آن‌ها، رنگ تازه‌ای به گفتگوهای خود ببخشید. بخش شخصی‌سازی Emoji نیز راضی‌کننده است و علاوه بر آنکه می‌توانید رنگ و پوسته‌ی این کیبورد را به حالت دلخواه تنظیم کنید، می‌توانید اموجی‌ها و استیکرهایی که بیشتر از آن‌ها استفاده می‌کنید را در تب علاقه‌مندی‌ها وارد کنید تا دسترسی سریع‌تری به آن‌ها داشته باشید.

مورد آخری که در این مطلب به معرفی آن خواهیم پرداخت، بخش دسته‌بندی اموجی‌ها است که ایده‌ای جذاب و کاربردی بوده و استفاده از اموجی‌ها را بیش از پیش ساده خواهد کرد. در حالت عادی اموجی‌ها در دسته‌بندی‌های کلی قرار گرفته‌‌اند برای مثال در تب اول تمامی صورتک‌های زرد، در تب دوم گل و حیوانات، در تب سوم خوردنی‌ها و … قرار دارند اما Emoji دسته‌بندی اموجی‌ها را به مرحله‌ی جدیدتری رسانده است و به جای نوع، از موضوع برای دسته‌بندی آن‌ها استفاده کرده است. شما در این اپلیکیشن می‌توانید به شاخه‌های مختلفی همچون Love, Animals, SportGames و … دسترسی داشته باشید که در هر تب، تمام اموجی‌هایی که قرار دارند متناسب با موضوع آن بخش خواهند بود و فارغ از نوع آن که صورتک، حیوان یا نماد‌های دیگر باشند، همگی دارای یک موضوع یکسان هستند و دسترسی و انتخاب اموجی‌ها را سریع‌تر از همیشه می‌کنند. برای دانلود نسخه‌ی رایگان این اپلیکیشن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.