سخن بزرگان

فرانسوا ولتر :

سعادت مثل هر فضيلتي از دو چيز به وجود مي آيد، صرفه جويي و كوشش.

تماشا کنید: تهیه‌ی آسان ویدیوهای تبلیغاتی خودرو بدون حضور خود خودرو

خالق این اثر می‌گوید: پرنده‌ی سیاه اولین خودروی قابل تنظیم جهان است که می‌تواند در هر مکان و هر زمان جایگزین هر خودروی دیگری جهت عکس‌برداری و فیلم‌برداری به کار گرفته شود. این خودرو قابلیت افزایش طول ۱.۲ متر و افزایش عرض ۲۵ سانتی‌متر را دارد. با کمک سامانه‌ی تصاویر خلق‌شده به کمک کامپیوتر یا (CGI Computer Generated Imagery)، ظاهر این خودرو می‌تواند تغییر کند و شبیه آن خودرویی که قصد تبلیغ آن را داریم، شود. همچنین دارای موتور الکتریکی با قابلیت برنامه‌ریزی است تا نحوه‌ی حرکت و رانندگی تقریباً همه‌ی خودروها را شبیه‌سازی کند.

شرکت سازنده‌ی این خودرو با نام میل در وب‌سایت خود نوشته است:

ترکیبی از تصاویر با محدوده‌ی دینامیکی گسترده و اسکن لیزری سه‌بعدی، نسخه‌ی مجازی این محیط را تولید کرده و رندر سه‌بعدی صد در صد واقعی را نمایش می‌دهد.

شرکت میل، پا را فراتر از این نهاده و نرم‌افزار سفارشی برای پرنده‌ی سیاه AR توسعه داده است که اجازه می‌دهد تا خودروی موردنظر خود را به شکل زنده و در قالب رندر سه‌بعدی مشاهده کنید.

توسعه‌ی این مدل، به شکل حیرت‌آوری، تنها دو سال طول کشید. اسم این سازه از جت مافوق صوت پرنده‌ی سیاه SR-71 برگرفته شده است چرا که هر دوی آن‌ها در آشیانه‌های بسیار مشابه ساخته‌ شده‌اند. برای مشاهده‌ی چگونگی عملکرد این پرنده‌ی سیاه، ویدیوی زیر را تماشا کنید.

لینک دانلود