سخن بزرگان

فرانسوا ولتر :

سعادت مثل هر فضيلتي از دو چيز به وجود مي آيد، صرفه جويي و كوشش.

کیا نسل جدید ریو را در نمایشگاه خودرو پاریس معرفی می‌ کند

رندرهای کیا ریو، حاکی از یک طراحی جدید فوق‌العاده است. نسل جدید هاچبک ریو، دارای ارتفاع از سطح زمین کم‌تر و در نتیجه پایدارتر است و از فاصله‌ی بین دو محور بلندتری بهره می‌برد. این خودرو، چراغ جلوهای باریک‌تر و جلوپنجره‌ی افتاده‌تری دارد. سقف شیب‌دار، چراغ‌های عقب جدید و چرخ‌های بزرگ، نمای ظاهری آن را کامل می‌کنند. در خصوص طراحی داخلی، این خودرو دیگر شباهتی با ریو ندارد چون وجود یک داشبورد چندلایه با صفحه‌ی لمسی بزرگ، آن را متمایز کرده است. قطعاً نمونه‌ی نهایی به‌طور کامل این چنین نخواهد بود اما این رندرها بیانگر تحولی عظیم در طراحی این خودرو است.

کیا نسل چهارم

کیا نسل چهارم

کیا ادعا کرده، خودروی نسل جدید ریو از تکنولوژی ایمنی بهره جسته و در کلاس خود بی‌رقیب است. این خودرو دارای جدیدترین امکانات ارتباطی بوده و رانندگی جذاب و هندلینگ مطمئنی را با آن تجربه خواهید کرد.

طراحانی از آلمان، کالیفرنیا و کره برای خلق ظاهر جدید آن گرد هم آمده‌اند. مدل ریو بیشترین آمار فروش را در جهان داشته و در سال ۲۰۱۵، بیش از ۴۷۳.۰۰۰ دستگاه از آن به فروش رسیده است. نسل چهارم ریو در اروپا، اواخر امسال به تولید انبوه می‌رسد اما کیا برای بازارهای دیگر مثل آمریکا هنوز تاریخی را اعلام نکرده است.

کیا، ریو جدید خود را در تاریخ ۲۹ سپتامبر در نمایشگاه خودروی پاریس معرفی می‌کند و همچنین شایعه شده است این کمپانی قصد ارائه‌ی یک ریو مدل GT تقویت شده را در سال ۲۰۱۸ دارد.

نظر شما راجع به نسل چهارم ریو چیست؟ با توجه به توافقات اخیر آیا می‌توان انتظار ورود آن به بازار ایران را داشت؟