سخن بزرگان

فرانسوا ولتر :

سعادت مثل هر فضيلتي از دو چيز به وجود مي آيد، صرفه جويي و كوشش.

بازي با پول يا فروشگاه!

ايكوبز

وب‌سايت ايكوبز با ارائه‌ی بهترين برندهای دنيا و با دسترسی انتخاب قيمت برای شما این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که ديگر اجناس لوكس و گران را با هزينه بالا خریداری نکنید و با خيال آسوده از قيمت انتخابی خود نسبت به خريد اقدام كنيد و البته با توجه به گارانتی های معتبر مورد استفاده در کالاهای عرضه شده در ایکوبز، دیگر نگرانی از بابت اصالت و کیفیت کالا نداشته باشید و تمرکز خود را برای خریدی ارزان و هیجان‌انگیز بگذارید.

gameA

تفاوت ايكوبز

ايكوبز با استفاده از جديدترين متد فروش، افراد خبره و تيم تحقيقاتی، سعی در تبديل كردن روال خسته‌کننده‌ی خرید آنلاین به یک بازی سودآور برای مشتری دارد.با توجه به نياز بازار كه اجناس لوكس فروش كمتری به دليل بالاتر بودن قيمت‌ها دارند، کارشناسان فروش در ايكوبز اجناس و کالاهای مشخصی را انتخاب كرده و در دسترس مشتریان قرار می‌دهند؛ زيرا که هدف ايكوبز تحويل اجناس لوكس با قيمت مناسب برای عموم  است. با ايكوبز خريد اجناس معمولی يا بی كيفيت را به دليل كمبود بودجه كنار می‌گذارید و دیگر نياز به اتلاف زمان و هزینه برای پيدا كردن بهترين قيمت خريد برای كالای مورد نظرتان را ندارید.

gameB

عموما بعد از خريد یک کالای نو و مخصوصا لوكس، به دلیل شرایط حاکم در بازار ايران ضرر محسوسی به خريدار در زمان فروش آن کالا وارد مي‌شود. با ايكوبز به دليل خريد با قيمت‌های نزول پيدا كرده، دیگر نگران این ضرر هنگفت، هنگام فروش آن کالا نيستيد. اصلی در تجارت مي‌گويد:مهمترين قسمت هر معامله خريد آن است. با ايكوبز همیشه این اصل مهم را رعايت می‌کنید.

چرا ايكوبز؟

علاوه بر اين‌که اولين فروشگاه اينترنتی با اين سبك فروش در ايران است، با ايكوبز بعد از خريد هیج پولی از دست نمي دهيد؛ چون هزینه‌‌ی پرداختی بسیار کمتر از قیمت واقعی کالا می‌باشد، انتخاب ارزش فكر شماست.

چگونه شروع کنید؟

اگر برای نخستین بار به این وب‌سایت مراجعه کنید، به عنوان اولین تجربه و آشنایی هرچه بیشتر با سیستم می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی اینستاگرام ایکوبز اعتبار اولیه رایگان دریافت کنید و از آن برای شرکت در رقابت و خرید کالاهای مورد علاقه خود استفاده کنید که این امر قطعا می‌تواند شما را هرچه بیشتر با روال کاری سیستم خرید در ایکوبز آشنا کند. همچنین با سرزدن روزانه به سایت و صفحه‌ی اینستاگرام، از آخرین بسته‌های اعتبار رایگان و کالاهای جدید مطلع شوید.

پس از دریافت اعتبار می‌توانید به رقابت برای خرید کالاهای مختلف از فلش مموری تا انواع گوشی‌های هوشمند، کنسول‌های بازی، لوازم‌ خانگی و… بپردازید.

gameC

جنبه‌هاي مختلف فروشگاه

به دليل گستردگی در قوانين فروشگاه ايكوبز برای رعایت عدالت بین كاربران گرامی و خريد و معامله‌ی بهتر برای شما،ايكوبز راهنمايی‌های لازم را در قسمت راهنمای سایت و بخش پرسش و پاسخ در دسترس شما عزیزان قرار داده است. اميدواريم بتوانيم با توجه به نياز شما كاربران، بهترين خدمات را ارائه دهیم و گام به گام در جهت ارتقای این خدمات پیش می رویم تا هميشه رضايت‌مندی شما را که آن را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده‌ایم حس كنيم.

پایان رپورتاژ آگهی/