سخن بزرگان

فرانسوا ولتر :

سعادت مثل هر فضيلتي از دو چيز به وجود مي آيد، صرفه جويي و كوشش.

حمایت از استارتاپ‌ها در الکامپ

باقر بحری، سخنگوی کمیته اجرای الکامپ ۲۰۱۵ اعطای فضای رایگان به استارتاپ‌ها برای شرکت در نمایشگاه الکامپ امسال را توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به منظور حمایت از رشد و بلوغ فرهنگ کارآفرینی در چارچوب بومی و ملی دانست.

سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ گفت:

حمایت از استارتاپ‌ها و طرح‌های خلاقانه برای توسعه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور از اهداف سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به‌حساب می‌آید. به همین منظور سازمان نظام صنفی رایانه‌ای (نصر) کشور به‌عنوان برگزارکننده بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ، فرصتی را برای استارتاپ‌ها جهت حضور در الکامپ امسال فراهم کرده تا برای طرح‌هایشان سرمایه‌گذار پیدا کنند و علاوه بر آن با ارائه ایده‌ها و طرح‌های خلاقه در محیط نمایشگاه با مخاطبان و مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کرده و با معادلات بازار آشنا شوند.

استارتاپ‌هایی که می‌خواهند در این نمایشگاه حضور داشته باشند باید بدانند که سازمان نظام صنفی‌رایانه‌ای کشور سه شرط را برای آنها اعلام کرده است:

  • کمتر از یک سال از تأسیس آن‌ها گذشته باشد
  • محصول یا خدمت نوآورانه آن‌ها به مرز ارائه تجاری رسیده باشد
  • برای رفع یک مشکل یا بهبود شرایط در کشورمان تلاش کنند

استارتاپ‌هایی که علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه الکامپ امسال هستند، مشخصات و طرح‌های خود را تا پایان سه‌شنبه ۱۷ آذرماه به نشانی الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

نمایشگاه ایران الکامپ ۲۰۱۵ از ۲۳ تا ۲۶ آذرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.