سخن بزرگان

فرانسوا ولتر :

سعادت مثل هر فضيلتي از دو چيز به وجود مي آيد، صرفه جويي و كوشش.

دروغ یا واقعیت؛ تصویر سه مجری Top Gear از بنر وب‌سایت این برنامه‌ی تلویزیونی حذف شد

 تصویر بنر وب‌سایت تاپ‌گیر تغییر کرده و دیگر شاهد قرار گرفتن سه مجری شناخته شده‌ی این برنامه‌ی تلویزیونی در تصویر اصلی نیستیم. به جای جرمی کلارکسون، ریچارد هاموند و جیمز می، تصویری از استیگ ناشناس روی بنر اصلی وب‌سایت قرار گرفته است.

پس از آنکه بی بی سی رسما به همکاری با جرمی کلارکسون پایان داد، وضعیت دومجری دیگر این برنامه‌ی تلویزیونی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. پیش از اعلام رسمی اخراج کلارکسون، دو مجری دیگر این برنامه، یعنی ریچارد هاموند و جیمز می ادامه‌ی فیلم‌برداری بدون حضور کلارکسون را نپذیرفته بودند. جیمز می پس از اعلام اخراج کلارکسون از تاپ گیر در گفتگوی با اسکای نیوز گفت:

من واقعا به کار کردن با کلارکسون علاقه دارم.

جرمی کلارکسون و جیمز می دقیقا در یک روز اقدام به تغییر اطلاعات موقعیت شغلی خود در حساب کاربری توئيتر کردند و خود را مجری سابق برنامه‌ی تاپ گیر خواندند. ریچارد هاموند نیز به نوع دیگری وضعیت شغلی خود را تغییر داد که ابهامات در این خصوص را بیش از پیش افزایش داد.

تصویر دیگری که نشان از همکاری سه مجری پیشین تاپ گیر دارد، در اینستاگرام و حساب کاربری clarkhammay منتشر شده است. این تصویر سه مجری را در کنار هم قرار داده و کلمه‌ی Live را نیز در زیر نام سه مجری نشان می‌دهد.

Clarckhammay

به نظر می‌رسد کانال پخش کننده‌ی تاپ گیر نیز در نظر دارد تا برنامه‌ را بدون این مجری‌ها ادامه دهد. حال باید دید که چه سرنوشتی در انتظار این برنامه‌ی تلویزیونی و سه مجری سابق این برنامه است.