سخن بزرگان

فرانسوا ولتر :

سعادت مثل هر فضيلتي از دو چيز به وجود مي آيد، صرفه جويي و كوشش.

راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه هفت میلیون تومان

خرید قطعات و سخت افزار مناسب، همیشه یکی از دغدغه‌های کاربران در بازار سنتی ایران است که اطلاع‌رسانی در آن به نحو مطلوبی صورت نمی‌گیرد و معمولا قیمت قطعه به تنهایی اولین و شاید تنهاترین معیار برای خرید در نظر گرفته می‌شود. قیمت‌های متفاوت و حتی قطعات شبیه‌سازی شده هم به این وضعیت نامطلوب دامن می‌زند و بسیاری از کاربران را گرفتار خرید قطعات تقلبی، بی‌کیفیت یا ناسازگار با هم می‌کند.

زومجی در مقاله‌های خود از این سری سعی دارد جدیدترین محصولات سخت افزاری کامپیوترهای شخصی یا PC را معرفی کند و مناسب‌ترین‌ها را با توجه به قیمت و رده فروش بازار مطابق با معیار جهانی و همچنین وجود آنها در بازار داخلی پیشنهاد دهد. به همه کاربران و مخاطبان خود توصیه می‌کنیم تا قبل از مراجعه به بازار یا سایت‌های فروش آنلاین، این راهنما را به دقت مطالعه کنند تا بتوانند مناسب با کاربرد و بودجه‌‌ی خود آگاهانه عمل کنند. در این سلسله مقالات چهار سیستم مختلف از سیستم‌های پی‌سی با کارکردهای متداول را معرفی و چگونگی انتخاب قطعات را تشریح خواهیم کرد. توجه داشته باشید که قیمت‌ها بر اساس نرخ روز بازار بورس لوازم رایانه در تهران محاسبه شده و صرفا جنبه‌ی اطلاع رسانی دارد.

اگر به دنبال خرید سیستم رده حرفه‌ای (راندمان عالی -سرعت بالا در کارهای روزمره- بازی با تنظیمات ماکزیمم – تولید محتوا در حد خوب) هستید، به زومجی مراجعه کنید.

سایر راهنمای خرید‌ها برای سیستم‌های مختلف:

راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان – فروردین ٩۴
راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه دو میلیون و ۲۷۰ هزار تومان- فروردین ٩۴
راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه چهار میلیون و ۶۵ هزار تومان – فروردین ٩۴

 PC