سخن بزرگان

فرانسوا ولتر :

سعادت مثل هر فضيلتي از دو چيز به وجود مي آيد، صرفه جويي و كوشش.

سامسونگ 5 مانیتور منحنی جدید عرضه می‌کند

براساس اخبار منتشر شده پنل‌های VA جدید سامسونگ در اندازه‌هایی بین 23.5 تا 29 اینچ با انحنای 3000R و 4000R معرفی شده‌اند. هر 5 مانیتور علاوه بر نمایشگر بدون پرش و سطح کاهش یافته نور آبی به حالت eye save نیز مجهز شده‌اند که می‌توانند گزینه‌ای مناسب برای آن دسته از افراد باشند که ساعت‌های زیادی را جلوی مانیتور سپری می‌کنند. این مانیتورها برای اینکه تجربه‌ای عالی از تماشای ویدئو، ویرایش تصاویر و گیمینگ به کنتراست بالا، روشنایی عالی، عمق زیاد رنگ مشکی و اصلاح تصویرهوشمند مجهز شده‌اند.

samsung-curved-2

4 مدل از این مانیتورها دارای رزولوشن فول اچ‌دی هستند که پرچمدار آنها یعنی مدل SE790C دارای رزولوشن 1080×2560 پیکسل و عملکرد Picture by Picture و Picture in Picture 2.0 است.

samsung-curved-specs-800x44

سئوگ گی کیم، نایب رئیس ارشد سامسونگ الکترونیک در تجارت نمایشگر می‌گوید:

امسال سال نمایشگرهای منحنی خواهد بود و مشتریان عادی و تجاری زیادی به سمت این مانیتورها جلب می‌شوند تا تجربه بهتری از تماشای تصاویر داشته باشند. از آنجایی که سامسونگ به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان مانیتورهای منحنی LED از این صنعت حمایت می‌کند، معرفی خط تولید محصولات منحنی نشان دهنده طراحی جدید و اصلاح ساختار نمایشگر‌های منحنی و کیفیت تصاویر است، در حالی که دستیابی به مصرف انرژی کمتر و سطح بالاتری از نوآوری باعث می‌شود تجربه تماشای تصاویر مورد انتظار مشتریان طبیعی‌تر و مطلوب‌تر باشد.

اگر مایل هستید تا در باره‌ی مانیتورهای منحنی شکل سامسونگ بیشتر بدانید، نگاه نزدیک زومیت به این مانیتورها در سامسونگ فروم ۲۰۱۵ را مطالعه کنید.