سخن بزرگان

فرانسوا ولتر :

سعادت مثل هر فضيلتي از دو چيز به وجود مي آيد، صرفه جويي و كوشش.

هفته نامه ویدیویی ۲۵: از فروش خوب ایکس‌ باکس وان تا بازی در نقش کبوتر در Battlefield 1

هفته پیش اتفاقات بسیار زیادی در دنیای سرگرمی به وقوع پیوست. کم کم در حال نزدیک شدن به زمان عرضه بازی مورد انتظار Battlefield 1 هستیم و حتی از پنج‌شنبه، مشترکان سرویس‌های EA Access و Origin Access فرصت پیدا کردند که بخش‌هایی از بازی را به مدت ۱۰ ساعت تجربه کنند. هفته پیش،‌ مشخص شد که در یکی از مراحل بازی، گیمر در نقش یک کبوتر قرار خواهد گرفت. بازی بتلفیلد 1 قرار است در تاریخ ۳۰ مهر برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

یکی دیگر از اخبار جالب توجه هفته گذشته، آمار فروش کنسول ایکس‌باکس وان در ماه سپتامبر در ایالات متحده آمریکا بود. بنا به گزارش موسسه NPD، این کنسول توانست در این ماه، برای سومین ماه متوالی به پرفروش‌ترین کنسول آمریکا تبدیل شود و برای سومین بار متوالی توانست رقیب خود یعنی پلی‌استیشن 4 را جا بگذارد. پس از اعلام این خبر نیز مایکروسافت افزود که در انگلستان نیز ایکس‌باکس وان توانسته در ماه سپتامبر صدر جدول پرفروش‌ترین کنسول‌ها را به خود اختصاص دهد. 

اگر هفته پیش فرصت نکردید اخبار دنیای سرگرمی را دنبال کنید، می‌توانید هفته‌نامه ویدیویی زومجی را تماشا کنید تا از مهم‌ترین اخبار هفت روز پیش مطلع شوید:

دانلود 360p | دانلود 720p | دانلود از شاتل‌لند