سخن بزرگان

فرانسوا ولتر :

سعادت مثل هر فضيلتي از دو چيز به وجود مي آيد، صرفه جويي و كوشش.

گلکسی اس 6 اِج برای مدتی بصورت محدود عرضه خواهد شد

جی‌کی‌شین در صحبت‌هایش با اصحاب رسانه یک روز مانده به عرضه رسمی گلکسی اس 6 در سئول گفته است:

تولید نمایشگر خمیده این مدل دشوار است و همین امر باعث شده تا میزان محصول آماده شده از این مدل کمتر از حد انتظار باشد. ما سخت در تلاش هستیم تا مسائل مربوط به تأمین این نمایشگرها را حل کنیم. 

با این حال جی‌کی‌شین اعلام کرد که حل این مسائل ممکن است مدتی طول بکشد. او از بیان جزئیات بیشتر در این زمینه خودداری کرد ولی گزارشات پیشین نیز حاکی از این امر بودند که نمایشگرهای خمیده مورد استفاده در گلکسی اس 6 اِج علاوه بر افزایش هزینه‌های تولید به مدت زمان بیشتری برای فرایند تولید نیاز دارند و نمایشگر خمیده به عنوان پاشنه آشیلی برای تولید این محصول به شمار می‌رود. 

هنوز مشخص نیست که این مشکلات تا چه حدی بر میزان تولید گلکسی اس 6  اج سامسونگ تأثیر گذاشته است ولی از آنجا که انتظار می‌رود گلکسی اس 6 اج با تقاضای زیادی از سوی مشتریان مواجه شود باید دید که آیا سامسونگ قادر است از پس تقاضای بالای مشتریان بر آید یا خیر. 

با توجه به نظرات مثبت تحلیلگران نسبت به گلکسی اس 6 و گلکسی اس6 اج و از طرفی استقبال کاربران گوشی‌های هوشمند از این دو مدل، سامسونگ انتظار دارد تا با فروش این دو مدل رکورد جدیدی در فروش را برای خود به ثبت برساند. جی‌کی‌شین معتقد است که گلکسی اس 6 رکورد فروش گلکسی اس 5 را خواهد شکست و حتی بهترین رکورد فروش تاریخ سامسونگ که تا اینجا متعلق به گلکسی اس 4 است نیز توسط گلکسی اس 6 شکسته خواهد شد. او در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید:

سعی کردیم قابلیت‌هایی که مشتریان بطور روزمره با آنها سروکار دارند، کارآمدتر از قبل شوند. از طرفی بجای این که به فکر بهتر بودن از رقبای خود باشیم ، سعی کردیم تا ویژگی‌های پرکاربرد را در این گوشی‌ها قرار دهیم.

‌گوشی‌های گلکسی اس 6  و گلکسی اس 6 اج  از دیروز در 20 کشور در سراسر جهان عرضه شدند و هفته آینده نیز در بازار ایران نیز به فروش خواهند رفت.  نظر شما در مورد گلکسی اس 6 اِج چیست؟ بین گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اِج کدامیک را انتخاب می‌کنید؟